CNG Uygulamasi

CNG, Biyogaz, Petrol ve Dogal Gaz Tedarik istasyonlari "anahtar teslimi" genis ürün yelpazesi sayesinde dünya çapinda 3.000 'den fazla kompresör kurulumu, yetkili servis merkezleri ile 24/24 yardim

Yüksek nitelikli destek

CNG istasyonlari Kurulum ve devreye alma, Tesis bakimi, yedek parça temini, Yardim Masasi, sistem güncelleme, uzaktan izleme ve uzaktan teshis

Stratejik Ortaklik Yaklasimi

Kompresör temini, sürekli ürün iyilestirme, Petrol & Gaz Toplam kalite yaklasimi ve kapsamli bilgi, yüksek teknoloji sektöründe büyüme, Küresel Servis Destegi

CNG Technology Ltd Makine Tesis ve Gaz genel olarak gaz kompresyon ve dekompresyon islemleri için tesis kurulumu, montaji, pazarlanmasi, gaz ve endüstriyel tesislerin idaresinde ve temininde mekanik ve elektronik ekipman ve tüm bunlarin servis, incelenmesi, bakimi ve onarimi islemleri için kurulmus yeni bir Türki sirketidir.

Proje baslangici

Projenizin dogru seçimi en az yatirimla en yüksek performansi elde etmek için mümkün olan tüm degiskenleri göz önüne almalidir.

Organizasyon

CNG Technology LTD’in Servis organizasyonu yüksek niteliklidir ve dünyada bulunan CNG istasyonlarinin düzgün çalismasi ve bakimi konularinda müsteri ihtiyaçlarina cevap verebilmektedir.

Ekibimiz

Endüstrinin zirvesinde profesyonellerden olusan bir kadro, cografi olarak dagitilmis teknik yardim sistem agi her türlü global yardim talebine hizli bir yanit vermektedir.

ÖZELLIKLERIMIZ

Gelecekte Mükemmellik

CNG Technology LTD sonuçlar ve operasyonel mükemmellik üzerine odaklanmis güçlü bir is modeli vardir ve tüm performanslar için kapsamli ve seffaf bir iletisim saglayan izleme ve raporlama sistemini benimsemistir. Bunu daha erken yapmanizi saglayacak yakin gelecekte bir adim.

GÜNCEL PROJELER

Bazi basarilarimiz.

© All rights reserved. © 2015 CNG Technology LTD - Vergi Sicil N. 8590523538 - CREDITS